Інформація для авторів

Шановні автори!

В цьому розділі наведено порядок оформлення та подання публікацій для оприлюднення.

 Процедура оформлення та подання.     

  • Стаття повинна бути оформлена відповідно до правил для авторів
  • Ви можете подати статтю через  онлайн-форму на цьому сайті, або надіслати її  поштою або на електронну  адресу.
  • подача статті автоматично означає згоду автора (ів) з умовами Ліцензійного договору.
  • Мова статті: англійська, українська.
  • Рукописи повинні містити оригінальну роботу, яка не була раніше опублікована, а також не перебуває на розгляді в іншому журналі.
  • Для україномовних статей необхідно подати розширене англомовне резюме об’ємом не менш як 1800 знаків, включаючи ключові слова. Важливо! Список використаних джерел має бути набраний латинськими буквами (маються на увазі кириличні записи).
  • Стаття повинна бути відформатована у відповідності до шаблону і правил видавництва ВПЦ «Київський університет». Ці правила можуть бути знайдені тут або на веб-сайті Видавничо-Поліграфічного центру «Київський університет»: http://vpc.univ.kiev.ua/avtoram.html. Статті, які не відповідають вимогам ВПЦ не будуть надруковані.

Процедура рецензування.

Якщо подана стаття відповідає основним вимогам «Вісника Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Астрономія », то вона проходить анонімне рецензування шляхом сліпого подвійного експертного аналізу. Це означає, що як рецензент, так і автор не отримують ніякої особистої інформації один про одного протягом всього процесу рецензування. Наші рецензенти надають свої висновки та рекомендації протягом 2 тижнів з моменту отримання статті на рецензування. Якщо у рецензента є рекомендації, то автору (ам) буде надана можливість відповісти до певної дати. Весь цей процес рецензування займає від 1 до 3 місяців після подання рукопису. Рішення редактора є остаточним.

Оплата.

Відповідно до наказу “Про порядок надання платних послуг Інформаційно-видавничий центр «Київський університет” публікація статей здійснюється на платній основі. Плата має бути здійснена  після рішення про прийняття до друку. Вартість послуги – 40 тис знаків із пробілами (1 др.арк.) – 1047 грн (станом на 01/03/19). Від оплати звільняються: студенти та аспіранти Київського національного університету імені Тараса Шевченка; викладачі та науковці Київського національного університету імені Тараса Шевченка; якщо стаття у співавторстві то, співробітники Університету чи університету-партнеру друкуються безкоштовно, співавтор, який не є працівником Університету, оплачує 1/2 або 1/3 вартості статті в залежності від кількості авторів.

Редакція залишає за собою право проводити редакційну правку рукопису. З автором(ами) можуть проводитися консультації якщо ці правки істотні.